WhatsApp Destek Hattı

Apple News+ Nasıl Yüklenir?
Günümüz dünyasının Hem yapı olarak hem de finansal olarak en büyük şirketlerinden birisi olan ve neredeyse her ülkeye elektronik cihaz üreten ve satan Apple, geçtiğimiz günlerde yeni hizmetlerinden bir kaçını kullanıcıları ile düzenlediği özel etkinliğinde paylaştı. Yeni ürünlerini tanıtmak için düzenlediği etkinlikler ile çoğu zaman ilgiyi üzerine çeken Apple, yeni sunmuş olduğu özellikler ile de büyük beğeni topladı. Yeni olarak sunduğu özellikler; Apple News+, Apple Card, Apple TV+,Apple Arcade ve Apple TV uygulaması. Özellikle Apple News+ ile dergi ve makale sektörüne giren Apple, bu sektörde başarı elde etmeyi amaçlıyor. Bu hizmetlerden bir kaçının ülkemizde faal hale gelmesi zaman alacak olsa da, Apple News+ şuan hali hazırda ve kullanılabilir bir durumda. Peki ya apple news+ nasıl yüklenir? Bunu öğrenmek için makalenin devamını okuyabilirsiniz.


Apple News+ İçin Hangi Özellikle Gerekli?

Apple News+'ı kullanabilmek için Apple'ın üretmiş olduğu, IOS işletim sistemli cihazlardan herhangi birine sahip olmalısınız. Ayrıca sahip olduğunuz cihazı IOS 12.2'ye güncellemeden Apple News+'ı kullanamazsınız. Cihazınızı, ayarlar bölümünde bulunan Genel bölümündeki Yazılım Ve Güncellemeler sekmesine giderek güncelleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınızı güncelledikten sonra, mağaza aracılığıyla News uygulamasını indirmelisiniz. News uygulamasına giriş yaptıktan sonra alt kısımda bulunan News+ butonuna tıklayarak girişi gerçekleştirebilirsiniz.


Apple News+ Ne İşe Yarar?

Apple News+ aracılığı ile yeni çıkmış olan makale ve yazıları okuyabilir ve yerli ya da yabancı kaynaklı dergileri takip edebilirsiniz. Fakat News+ı kullanabilmek için belirlenmiş olan ücreti ödemeniz gerekir. Bu ücret şuan 9.99$'dır. Apple News+ uygulaması, dergilerin Netflix'i olarak da anılıyor.


Apple News+'a Nasıl Abone Olunur?

Apple News+ uygulamasına abone olmak için cihazınızın IOS 12.2'ye yükseltildiğinden emin olmalısınız. Eğer cihaz sürümü uyumlu ise News uygulamasını yüklemeli ve yükledikten sonra aşağıda yer alan News+ bölümüne girmelisiniz. News+ bölümüne girdikten sonra karşınıza ilk olarak ücretsiz denemeniz için bir uyarı çıkacaktır. Bu teklifi kabul ederek, News+ uygulamasını 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Fakat üyelik oluşturmak istiyorsanız, karşınıza gelen ekrandan devam ederek, bilgilerinizi girmeli ve ödeme işleminin yapılacağı banka hesabını ayarlamalısınız. Tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra üyeliğiniz onaylanır ve News+' kullanabilirsiniz.