WhatsApp Destek Hattı

Hakkımızda

Web tasarım, firma ve şirketlerin web siteleri sayesinde, e-ticaret, tanıtım ve reklam konusunda, potansiyel müşterilerine en hızlı ve kesintisiz ulaşım sağlama yoludur. Firma olarak uzun yıllardır, ülke çapında birçok kurum ve kuruluşa web tasarım konusunda sektörün en güvenilir ve modern hizmetlerini vermekteyiz.

Neden Biz?

Firma personelimiz yazılım, donanım, sosyal medya ve reklam konusunda tam anlamı ile profesyonelleşmiş ve işlerini yaşam biçimi olarak kabul etmiş uzmanlardan oluşmaktadır. Teknik donanım ve altyapı olarak, son teknolojiyi ve en güvenilir yazılımları kullanmaktayız. Müşterilerimizin web sitelerini ihtiyaçlarına en uygun şekilde yeniden tasarlıyor veya yeni web tasarımlar yapıyoruz.

Arge ekibimiz, müşterilerimize daha verimli hizmetler sağlamak için, tüm gelişmiş ülkelerdeki yenilikleri ve uygulamaları, kesintisiz olarak takip ve analiz etmekte, ülkemizdeki sisteme en uygun olanlarını anında uygulamaya koymaktadır. Çalışmalarımızın merkezinde müşterilerimiz olduğu için, faaliyetlerimizin her safhasında sıkı bir koordinasyon içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimizin web sitelerinin tasarımları için gerekli olan ve özel ihtisas gerektiren işler için kesinlikle dışarıdan yardım almıyoruz. Firmamızın bünyesinde bulunan kameraman, fotoğrafçı ve metin yazarlarımız, konularında rakipsiz konumdadır. kendi personelimiz ile çalıştığımızdan, en uygun fiyatları uygulama olanağı bulmaktayız.

Hizmetlerimiz

Firma olarak, web tasarım, kurumsal kimlik ve e-ticaret konularında gerekli olan tüm hizmetleri sağlamaktayız. Müşterilerimizin zaman kaybını önlemek için sitemizde, eğitim, doktor, inşaat ve nakliyat gibi tüm sektörlerde kullanılabilecek hazır paketlerimiz de bulunmaktadır. Bu paketlerimizi tercih eden müşterilerimiz, istekleri doğrultusunda uyarlama ve değişiklikler yaparak, çok kısa sürede paketleri kullanmalarını sağlamaktayız.

Ayrıca, paketlerimiz uzmanlık gerektirmeden kullanılacak şekilde hazırlanmıştır. Müşterilerimize en hızlı sistemi kurarken, güvenlik konusundan taviz vermeden, en ileri güvenlik sistemlerini uygulamaktayız. Özellikle sosyal medya uzmanlarımızın çalışmaları ile firma ve şirketlerin, daha çok tanınmasını ve daha fazla istenen kitlelere ulaşmasını sağlamaktayız.

Diğer Hususlar

Firma olarak sadece tasarım hizmeti vermekle yetinmeyerek, müşterilerimize sunduğumuz sistemler ve ihtiyaç duydukları konular ile ilgili eğitim vermekteyiz. Hizmetlerimizi teslim ettikten sonra da müşterilerimizi, kendi ailemizden kabul ederek bağlantımızı kesmeden destek vermeye devam etmekteyiz. Test ve geri dönüşler sayesinde, müşterilerimize danışmanlık yaparak, gerekli olan düzenleme veya ilaveleri de teklif ederek anında uygulanmasını sağlıyoruz.

  SAYFALAR