WhatsApp Destek Hattı

Kurumsal Kimlik

Her insanın doğuşuyla birlikte kazandığı ve var olduğu müddetçe onu tamamlayan bir parmak izi vardır. Aynı durum firmalar için de geçerlidir. Firmaların amaç, vizyon, var oluş yaklaşımlarına uygun, detayları yansıtan bir kurumsal kimlikleri olmalıdır. Bu konuda sektör tecrübemizi kullanarak ve gereklilikleri göz önüne alarak sizin için oluşturacağımız kurumsal kimlik firmanızın hitap ettiğiniz hedef kitle tarafından net olarak anlaşılmasına ve fark edilmesine olanak sağlayacaktır. Kurumsal kimlik olmadan firmanızın kurumsallıktan bahsetmesine de olanak yoktur. Buna bilen bir firma olmamızdan dolayı da bu konuda uzman kadromuz ile size hizmet veririz.

Kurumsal Kimlik Nedir?

Kurumsal kimlik firmaların kendilerine özgü olarak oluşturulan ve firmanın tüm değerlerini ortaya koyan unsurlar olarak tanımlanabilir. Web Tasarım Evi olarak bunun bir zorunluluk olduğunu bildiğimizden dolayı kurumsal kimliğinizin oluşturulmasını da talep etmeniz halinde sizin için yapabiliyoruz. Firmanızın değerlerini sadece bir tek alanda olmayacak şekilde firmanızın her alanına başarıyla yerleştirmemiz de bizi farklı kılan unsur olarak göz çarpıyor.

Kurumsal Kimliği Nasıl Oluştururuz?

Kurumsal kimliğinizin oluşması için firmamızın alanında uzman ekibi sizinle en verimli şekilde iletişime geçer. Firma olarak misyon ve vizyonlarınız konusunda sizinle görüşülür. Firmanızın ne çıkarılan yönleri ve firmanızı anlatan anahtar kelimeler birlikte belirlenir. Buna uygun olarak dijital alanda tüm değer ve marka unsurlarınız bir araya getirilerek çizim, renk ve tasarıma dönüştürülür. Firmamız tarafından ortaya çıkarılan örnekler üzerinde sizin görüşleriniz de alınarak çalışmalar yapılır. En iyisi olmak adına firmanızın kurumsal kimliğinin eksiksiz olarak tanımlanmasını kendimize görev sayarız.

Kurumsal Kimliğin Her Alanda Olması

Kurumsal kimliğinizi oluşturan tasarımlar oluşturulduktan sonra firmanızın var olduğu tüm alanlarda uygulanır. Firmamız tarafından basıma ve çoğaltmaya uygun şekilde tasarlanan dijital unsurlar matbaa ürünlerinizden, faturalarınıza hatta personel kimlik kartlarınıza kadar uygun hale getirilerek uygulanır. Bunun nedeni tasarım ve logolarınızın kurumsallığı vurgulamak adına her alanda olması gerektiğidir. Firmamızın uzun yıllardır tecrübe edindiği en önemli detaylardan bir tanesidir. Sizi her anlamda ve her yerde tam anlamı ile temsil edecek olan kurumsal kimlik tasarımları için bizimle iletişime geçmelisiniz.