WhatsApp Destek Hattı

Kurumsal Web Tasarım
Web sitesi, bir firmanın dijital ortamdaki kartvizitidir. Bir markayı global çapta tanıtmak için ideal bir seçenek olan web sitesi, büyük küçük tüm işletmelerin olmazsa olmazıdır. Kurumsal web tasarım hizmetleri bünyesinde bir web tasarımı oluşturulurken öncelikle işletmenin sektörüne uygun bir tasarım hazırlanır. Hazırlanan tasarımlar işletme yetkilisi tarafından onaylandıktan sonra kullanılan alanlara uygun renklendirmeler yapılır.


Logonun Renkleri Sitenin Teması Olabilir
 

Bir web sitesinde kullanılan renkler, genellikle markanın logosundan ilham alınan renklerdir. Marka ile özdeşleşen renklerin e-ticaret ankara sitelerinde kullanılması marka bilinirliğini arttırır. Kimi zaman tüketiciler bir logo veya renk ile özdeştirdikleri markayı adı geçmese dahi tanırlar.

Marka bilinirliğini artıran ve müşteri sadakati oluşmasına yardımcı olan web siteleri işletmenin ihtiyaçlarına göre düzenlenebilir. Site yayınlandıktan sonra dünyanın dört bir noktasından masaüstü ve mobilden ulaşılabilir hale gelir.


Perakendeci ya da Hizmet Sunucu Olabilirsiniz
 

İşletmenizde sunulan hizmetlerin içeriğine göre tüm detaylar tamamlanır. Web tasarım ankara firmalarınca hazırlanan siteler işletmenin ihtiyacına göre revize edilir ve sitenin altyapısı buna göre kurulur Söz konusu web sitesi sadece tanıtım amaçlı mı kurulacak yoksa site üzerinden satış olacak mı? İçerikler sürekli güncellenecek mi veya bir okulun web sitesinde olduğu gibi öğrenci ve veli giriş panelleri olacak mı? Bu gibi soruları işletmeye yönelten web tasarım uzmanları, ihtiyaca en uygun tasarımları tamamlayarak web sitesini yayına hazır hale getirir.